Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rüütel avaldas Euroopale kaastunnet seoses tsunamiga
President Arnold Rüütel saatis reedel pöördumise Euroopa riigipeade poole ja palus edasi anda kaastundeavalduse Kagu-Aasia riike tabanud ränga tsunami tagajärjel kannatanutele ning ohvrite omastele.

Rüütel saatis kaastundeavalduse Soome presidendile Tarja Halonenile, Rootsi kuningale Carl XVI Gustafile, Norra kuningale Harald V-le, Taani kuningannale Margrethe II-le ja Saksamaa presidendile Horst Köhlerile, teatas presidendi pressiesindaja.

"Mind puudutas sügavalt uudis India ookeanis Sumatra saare lähedal toimunud tsunamist, mille tagajärjel kaotas elu palju Teie kaasmaalasi. Eesti rahva ja minu poolt lubage väljendada Teile ja Teie rahvale meie sügavaimat kaastunnet," seisab kaastundeavalduses.

President soovis riigipeadele ja kannatada saanud rahvastele jõudu tragöödiast üle saamiseks ning rõhutas, et juhtunu on šokk kõigile. "Meie mõtted on teiega teie leinas," kirjutas Rüütel.  BNS

01 Jaanuar 2005
  Kommentaarid