Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Parts tunnustas omavalitsusi ilutulestike ärajätmise eest
Peaminister Juhan Parts tunnustas uusaastapöördumises Eesti omavalitsusi otsuse eest annetada aastavahetuse ilutulestikuks mõeldud raha Kagu-Aasia tsunamiohvritele.

"Tunnustust väärivad kõik inimesed, ettevõtjad ja omavalitsused, kes annetasid aastavahetuse tulevärgiks mõeldud raha tsunamiohvritele," ütles Parts.

Ilutulestiku ärajätmisest teatasid Tallinna Kesklinna ja Mustamäe linnaosa, Tartu ning Keila.

Peaminister märkis, et valitsus on otsustanud kulutada üle kolme ja poole miljoni krooni abistamaks tsunamis kannatanuid.

"Kui meid ei jäta ükskõikseks see, mis justkui vajunud ajaloo hämarustesse või mis meist kaugel - see ongi hoolivus, hoolivus oma ligimese, oma riigi ja ajaloo, oma ühiskonna suhtes. Ka patriotismiks on igal aastal põhjust ja vajadust. Paneme sel aastal lõpuks ometi nurgakivi Vabadussambale. See sammas tunnustagu meie juuri, meie minevikku ja julgustagu meid optimistlikult tulevikku vaatama," sõnas Parts.

Ta nentis, et maailm kõigi oma ohtude ja võimalustega on eestlaste ees rohkem lahti kui kunagi varem.  BNS

01 Jaanuar 2005
  Kommentaarid