Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Eridemineerija Arne Lokk läheb taas silmaoperatsioonile
Aastaid tagasi plahvatuses rängalt vigastada saanud ja nägemise kaotanud eridemineerija Arne Lokk läheb Venemaale silmaoperatsioonile.

Lokk loodab 1995. aasta detsembris toimunud õnnetuses kaotatud silmanägemise taastada, kirjutab Eesti Päevaleht.

Korra on Lokk juba Venemaal Ufaas professor Ernst Muldaševi silma- ja ilukirurgiakliinikus uuringutel käinud.

Loki sõnul avastasid arstid, et ühe silma närv on alles ning see annab nägemise taastamiseks lootust ning operatsiooni võiks teha veel sellel aastal.

"Arstid soovitasid Ufaas enne operatsiooni ligi kahenädalase silmanärvi stimuleerimisravi teha ja tegelikult nad ootavadki mind nüüd sellele ravile," ütles ta.

Protseduuri aeg pole veel täpselt kokku lepitud ning Lokk peab leidma enne raha, et naisega Ufaasse sõita ja seal elada. "Loodan, et juba selle aasta jooksul tehakse lõikus ja ehk on mingeid tulemusi, jumal teab," ütles ta.

Päästeamet on Lokil juba ühe korra aidanud Ufaasse sõita.

"Kuna ta kuulub meie ridadesse, siis on meie kohustus teha kõik mis võimalik," ütles päästeameti peadirektor Mati Raidma.

Raidma sõnul plaanib päästeamet ka nüüd Loki Ufaasse minekut toetada, kuid nii seni eraldatud summadest kui ka tulevastest ei soovi ta rääkida.  BNS

05 Jaanuar 2005
  Kommentaarid