Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Pärnu kriisikomisjon: linna veevarustus on tagatud
Pärnu kriisikomisjon lükkas ümber varasema väite raskustest joogiveega varustamisel ning kinnitas pühapäeva õhtul, et linna veevarustus on tagatud.

Komisjon teatas ka, et evakueeritud piirkondades tegelevad avaliku korra tagamisega lisaks kohalikele politseijõududele ka julgestuspolitsei ametnikud ning kaitseliitlased ja vajadusel ka politseikooli kadetid.

Samas hoiatas komisjon, et ilmastikuolud ei ole lõplikult stabiliseerunud, mistõttu soovitas inimestel, kelle kodud asuvad üleujutatud aladel olla jätkuvalt väga tähelepanelikud.

Päästetööde huvides palus komisjon elanikel sideliine liigselt mitte koormata, mitte minna uudistama üleujutatud alale, kuna see kätkeb endas ohtu inimeste tervisele, samuti takistab päästetööde korraldamist.

Komisjon palus elanikel jälgida olukorda, sealhulgas meedia vahendusel. Ka palus komisjon elanikel eeloleval ööl jätkuvalt kodudes püsida ja abivajaduse korral pöörduda telefonidele 110, 112 või 442 7738.

Infotelefonile 442 7738 on suunatud ka endine psühholoogilise nõustamise telefon.

Psühholoogilise nõustamisega tegeleb alates esmaspäeva hommikust Pärnu Pereabikeskuse psühholoogiateenistus Pärnus Kuninga 19, telefon 443 1412.  BNS

09 Jaanuar 2005
  Kommentaarid