Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ühest Kohtla-Järve koolist on kadunud 100.000 krooni
Kohtla-Järve linnavalitsuse revisjonikomisjon uurib, mil moel kadus Pärna põhikooli raamatupidamisest üle 100.000 krooni.

Ajalehe Põhjarannik andmeil on kahtluse all kooli raamatupidaja, kuid politsei pole asja veel uurima asunud.

Vargus Pärna põhikoolis ilmnes revisjonikomisjoni töö käigus.

"Täpset summat ei saa esialgu nimetada, aga kadunud on rohkem kui 100.000 krooni," ütles Kohtla-Järve linnapea Jevgeni Solovjov ajalehele. Tema sõnul ei saa juhtunut praegu täpsemalt kommenteerida, sest revisjonikomisjon alles uurib juhtunut.

Sama kinnitas ka Kohtla-Järve aselinnapea Ljudmila Jantšenko. "Raske öelda, millal me saame ametliku akti koostada, kuna kooli raamatupidaja on haiguslehel," ütles Jantšenko.

Solovjovi sõnul kavatseb linn politseile juhtunu kohta avalduse teha.

Põhjarannikule teadaolevalt kadus peaaegu nelja aasta jooksul väikeste summade kaupa kooli arvelt üle 100.000 krooni, mille linn eraldas kooli tehnilisele personalile palga maksmiseks. Palk kellelgi saamata ei jäänud, küll aga võttis vargus võimaluse maksta lisatasu ja preemiat.

Väidetavalt on raha kadumise taga kooli raamatupidaja Svetlana Senjuk, kes Põhjaranniku ühe allika sõnul on hakanud kadunud summat juba tagasi maksma.  BNS

10 Jaanuar 2005
  Kommentaarid