Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Eesti levinuimad perekonnanimed on Tamm, Saar, Mägi ja Sepp
Siseministeeriumi rahvastiku toimingute osakonna andmetel on kõige sagedamini esinev perekonnanimi rahvastikuregistris Tamm, mida kannab 1. veebruari seisuga 5180 registrisse kantud inimest. Sageduselt järgmine perekonnanimi on Saar, mida kannab 4306 inimest, 3565 inimese perekonnanimi on registriandmete järgi Mägi ning 3550 inimese nimi Sepp.

Esinemissageduselt järgnevad registriandmete kohaselt perekonnanimed Ivanov, Kask, Ivanova, Kukk, Rebane, Ilves, Pärn, Koppel, Luik, Oja, Kaasik, Lepik, Raudsepp, Kuusk, Karu, Kütt, Põder ja Vaher.

Eesnimedest esinevad rahvastikuregistris enam kui 5000 korda näiteks (tähestikulises järjekorras) Aleksander / Aleksandr, Andres, Anna, Anne, Aino, Jaan, Jelena, Jüri, Katrin, Linda, Margus, Maria, Martin, Niina, Nikolai, Olga, Rein, Sergei, Sirje, Tatjana, Tiina, Tiiu, Toomas, Vladimir ja Viktor.

Rahvastikuregister on Eesti kodanike ja Eestis elamisloa saanud välismaalaste peamiste isikuandmete ühtne andmekogu, mida haldab ja arendab siseministeerium. Rahvastikuregistris on kokku andmeid enam kui 1,7 miljoni inimese kohta. 2004. aastal kanti registrisse andmed enam kui 2 miljoni erineva sündmuse kohta.

VNL-Online

09 Veebruar 2005
  Kommentaarid