Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Alates homsest jõuab vaatajani Oberstdorfi suusatamise MM
17 - 27. veebruarini toob Eesti Televisioon vaatajateni suusaalade MM võistluste ülekanded Oberstdorfist. ETV kannab MM-i üle täismahus.

Teist korda, 15 aastase vaheaja järel Oberstdorfis peetavatel maailmameistrivõistlustel selguvad esimesed medaliomanikud naiste 10 km vabatehnikasõidus.

"Eestlaste seas on suusatamine väga populaarne teleala ja loodame, et ka meie sportlastel õnnestub end täies mahus realiseerida. Mis saab olla parim tasu kui MM võistluste medalid," sõnas sporditoimetuse peaprodutsent Marko Kaljuveer.

Samuti teeb ETV kohapealt otseintervjuusid ning samal teemal valmivad ka kaks järgmist "Spordifookuse" saadet. Suusaalade MM võistluste ülekandeid kommenteerivad Lembitu Kuuse, Tiit Pekk ja Ivar Jurtsenko.

"Otseintervjuud kuuluvad loomuliku osana meie ülekannete juurde ja ilma vahetu kommentaarita eesti sportlastelt enam otseülekandeid hästi ette ei kujutagi, sest elame ju kiires infoühiskonnas, kus kõik ootavad omade arvamust," lisas Kaljuveer.

17 - 27. veebruarini on Oberstdorfi MM-i ülekanded nähtavad ka Levira digitaaltelevisiooni vahendusel.

VNL-Online
16 Veebruar 2005
  Kommentaarid