Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lääne-Virumaa sai täna maakondliku liikumisharrastusi edendava ühiste kavatuste protokolli
Täna, 18.märtsil kirjutasid Rakvere spordihallis Eesti Olümpiakomitee, Lääne-Viru Maavalitsus, Lääne-Viru Omavalitsuste Liit, Lääne-Virumaa Spordiliit, Kultuuriministeerium, Keskkonnaministeerium, Eesti Spordileht ja Lääne-Viru Ettevõtjate Klubi Wesenberg alla Lääne-Viru ühiste kavatuste koostööprotokolli.

Ühiste kavatsuste protokolli allkirjastamist tunnustasid oma osalemisega Vabariigi President Arnold Rüütel, EOK president Mart Siimann, olümpiavõitja Jaan Talts, keskkonnaminister Villu Reiljan, Lääne-Virumaa omavalitsuste ja ettevõtete juhid.

Samal päeval algas Rakvere Spordihallis noorte korvpalliturniir Lurich Cup, mille avas EOK president Mart Siimann.

„Eestlased on sporti armastav rahvas, kes on aga viimasel ajal muutunud laisaks,” pidi avakõnes tõdema ütles uue spordiliikumise algatanud EOK president Mart Siimann. „Seetõttu on vaja inimestele uut sportlikku indu ja hoogu anda.”

„Lääne-Virumaal on tänasel päeval vaja tõsiselt teadvustada igal tasandil elukvaliteedi parandamise ja inimeste väärtustamise olulisust. Kui me seda praegu ei tee, siis varsti polegi meil enam eriti inimesi, kelle tarvis küladesse ja kaugematesse maanurkadesse investeeringuid teha.

Uuringutest on selgunud, et ainuüksi sportimisvõimaluste parandamine tõstab oluliselt inimeste elukvaliteeti. Seega toetan väga koostöökokkulepet, kus erinevad osapooled võtavad endale selged investeerimis- ja toetuskohustused,” ütles maavanem Urmas Tamm.

Pärast protokolli allkirjastamist suundusid allkirjutanud ja linnarahvas ühisele kepikõnnile Rakvere terviserajale.

VNL-Online
18 Märts 2005
  Kommentaarid