Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Jalgpallipublikut oodatakse kohale varakult ja ühistranspordiga
30. märtsil Tallinnas toimuvale Eesti – Venemaa MM-valikmängule soovitatakse pealtvaatajatel kohale tulla varakult ning kasutades ühistransporti.

Pealtvaatajatel on soovitav staadionile tulla ühistranspordiga, sest staadioni parklatesse pääseb vaid erilubadega ning ümberkaudsed tänavad on parkimiseks kitsad.

Staadionile tulles peab varuma aega ja kannatust, sest turvakontroll võtab aega, kuid pealtvaatajate turvalisuse huvides on see vältimatu. Pealtvaatajaid lubatakse ainult piletil märgitud sektorisse.

Mängu vaatama tulles ei tohi kaasa võtta endale ja teistele ohtlikke ja teravaid esemeid. Suuremad kotid on soovitav koju jätta, sest nende kontroll viidab palju aega. Foto- ja videokaamera võib mängule kaasa võtta ning salvestuste tegemine on lubatud.

Alkoholi ei ole lubatud staadionile kaasa võtta, samuti ei lubata teisi pealtvaatajaid segama purjus või agressiivselt käituvaid inimesi. Külma vastu võitlemiseks peaks ennast võimalikult soojalt riidesse panema.

Turvakontrolli kiiremaks läbimiseks on soovitav pilet varakult välja otsida ja seda näidata kõigile turvatöötajatele, kes seda küsivad.

Politsei
29 Märts 2005
  Kommentaarid