Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei töötab Tallinnas 30. märtsil lisajõuga
30. märtsil Tallinnas toimuva Eesti – Venemaa MM-valikmängu ajal tagab politsei Tallinnas avalikku korda lisajõuga. Lisaks igapäevaselt Tallinnas töötavale enam kui 100 patrullpolitseinikule tuleb appi ligi 500 politseiametnikku, kellest suurem osa on Põhja politseiprefektuurist ja julgestuspolitseist, kuid ka teistest prefektuuridest.

“Kuna Lilleküla staadionile on tulemas 9300 pealtvaatajat ja mängu algus langeb tipptunnile, siis peab arvestama võimalike liiklusummikutega. Pealtvaatajatel soovitame tulla mängu vaatama ühistranspordiga, sest parkimisvõimalused staadioni ümbruses on kitsad ja parklasse pääseb vaid erilubadega,” ütles julgestuspolitsei juht Raivo Aeg, kes vastutab 30. märtsil avaliku korra tagamise eest.

Liikluse sujuvamaks reguleerimiseks töötab 30. märtsil Tallinnas lisaks Põhja politseiprefektuuri liikluspolitseile täiskoosseisus ka julgestuspolitsei liiklusjärelevalve üksus.

Tõsisemateks korrarikkumisteks on valmis julgestuspolitsei kiirreageerimisüksus 52 mehega. Mängu ajal töötab kiirreageerimise üksus staadionil, pärast mängu lähevad kahemehelisteks patrullideks jagatud kiirreageerijad korda tagama Tallinna vanalinna. Lisaks julgestuspolitsei kiirreageerijatele tagavad korda 58 kiirreageerimise väljaõppe saanud politseinikku prefektuuridest.

“Linnakodanikel ei ole põhjust ülevoolavas meeleolus vutifänne peljata, sest politsei on avaliku korra tagamiseks valmis ja kogu Tallinnas on 30. märtsil väljas oluliselt rohkem nii auto- kui ka jalgsipatrulle,” ütles Raivo Aeg

Kirsti Ruul
Julgestuspolitsei infojuht
29 Märts 2005
  Kommentaarid