Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Gurmaanid kogunevad Ida-Virumaal
Ida-Virumaal toimub 2.aprillil Kalvi mõisas kõrgetasemeline kulinaarsete hõrgutiste nautimine. Kokkade hinnangul kujuneb 6-käigulisest õhtusöögist tõeline maitse-elamus gurmaanidele.

Pidulikule õhtusöögile on antud nimeks “Kevadine romanss Kalvi mõisas” ja on mõeldud neile, kes armastavad hõrku roogasid, suurepäraseid veine ja elavat jazz’i. Osalejad saavad pärast õhtusööki nautida meelelahutusprogrammi ja ööbida mõisa kuninglikus luksuses.

“Eelmine sarnane õhtusöök toimus eelmise aasta jõukuluu neljandal päeval. Siis üllatati õhtusöögil osalejaid meie jaoks eksootilise mõõkkala lihaga,” ütles Ida-Viru maavanem Ago Silde ja lisas, et sellest üritusest kujuneb kindlasti ilus traditsioon.

Õhtusöögi valmistavad Kalvi mõisas meisterkokad - Hõbelusika gastronoomia konkursi võitja, restoran Pegasuse peakokk Michael Bhoola ja mäned˛er Mart Tomson koostöös Narva Kutseõppekeskuse, Kalvi Mõisa ja MTÜ Gastronomy Awards Society of Estonia Nõukojaga.

Õhtusöögil pakutakse: tassikest aromaatset borshi puljongit; venepäraseid pliine punase kalamarja, hapukoore ja jahutatud Stolitsnajaga; kergelt praetud kanamaksa puravikega Marsala veini kastmes; musta viinamarja granite; Pegasuse shokolaadikooki kirsi ja eau de vie sooja kastmega; Petit fours.

Anti Ronk
Avalike suhete nõunik
Ida-Viru maavalitsus
31 Märts 2005
  Kommentaarid