Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus sai kvaliteedijuhtimise sertifikaadi ISO 9001:2000
Rahvusvaheline sertifitseerimisfirma Det Norske Veritas väljastas Ettevõtluse Arendamise Sihtasutusele (EAS) ISO sertifikaadi kvaliteedijuhtimises. Kvaliteedisertifikaadi kasutusvaldkonnaks on ettevõtlus- ja regionaalpoliitika rakendamine.

EASi juhatuse esimehe Tea Varraku väitel tingis vajaduse kvaliteedijuhtimise süsteemi arendamiseks EASi klientide kasvav nõudmine kvaliteetsema teenuse järele ning soov korrastada sisemisi protsesse. Varraku sõnul tõestab saadud sertifikaat, et kõik EASi tegevused ja protsessid vastavad rahvusvahelise standardi ISO 9001:2000 nõuetele ning nende järgi peab töötama kogu organisatsioon.

Kokku on ISO 9001:2000 sertifikaat Eestis omistatud enam kui 500-le ettevõttele, kuid avaliku sektori organisatsioonidest on sellise serifikaadi saanud veel vähesed (näiteks Eesti Pank, Lennuliiklusteeninduse AS, Raudteeamet).

2000. aastal loodud EASi põhitegevusteks on ettevõtjatele, teadusasutustele, avalikule ja kolmandale sektorile finantseerimise, nõustamise, koostöövõimaluse ja koolituste pakkumine. EAS on ka Euroopa Liidu struktuurifondide rakendusüksus Eestis, olles peamine ettevõtjale suunatud toetus- ja arendusprogrammide pakkuja. EASis töötab kokku 165 inimest, 2005. aasta eelarve on 909 miljonit krooni.

VNL-Online
06 Aprill 2005
  Kommentaarid