Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Mõrvarid suikusid pärast veretööd tapetu juurde unele

Lääne-Virumaal on kohtu ees kolm noort meest, kellest kaks mõrvasid süüdistuse järgi mullu kevadel oma joomakaaslase ja suikusid seejärel tapetu juurde unele.Süüdistuse järgi said julma veretööni viinud sündmused alguse mullu 3. märtsil Kadrinas, kui 30-aastane Urmas, 21-aastane Fred ja 32-aastane Marek hakkasid viimase juures viina võtma.


“Ühel hetkel otsustasid mehed minna edasi Viitna teele 1950. aastal sündinud Verneri juurde, kuna Fred teadis, et seal on sobilik koht alkoholi pruukimiseks,” ütles Viru ringkonnaprokuratuuri prokuröri abi Ain Tali BNS-ile.


Invaliidist Verneri juures läks viinavõtmine edasi ja joomingul osales ka Vernerit hooldamas käinud 55-aastane naine. Süüdistuse järgi tekkis Urmasel ja Fredil võõrustajaga tüli, mille ajal peksid nooremad mehed oma eakamat kaaslast pähe, põhjustades tema surma.


“Süüdistuse järgi sai peksa ka sündmuskohal viibinud naine, samuti tegi purjus Urmas naisega sugukõlvatusi. Marek peksmises ei osalenud, küll aga lõi ta koos oma kahe kaaslasega kaasa Vernerilt Priima suitsude ja naiselt veidi üle saja krooni röövimises,” ütles Tali.Tema sõnul suikusid peksjad pärast veretööd ohvri juures unele. Öösel lahkus kuriteopaigalt Marek, hommikul järgnesid talle ka Urmas ja Fred. Mõrvast teatas politseisse tapetu hooldaja, kelle tunnistuse alusel jõudis politsei kiiresti eelmisel päeval tapetuga koos viina võtnud meesteni. Kohtus tunnistasid Urmas ja Fred, et lõid Vernerit lahtise käega, kuid ei tapnud teda. Samuti ei tunnistanud nad end süüdi tapetult ja tema hooldajalt asjade röövimises. Marek tunnistas end röövimises süüdi. BNS


06 Aprill 2005
  Kommentaarid