Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Elion ja EMT korraldavad Ida-Virumaa äriklientidele infoseminari
Käesoleva aasta 14.aprillil korraldavad Elion ja EMT infoseminari, et koos Ida-Virumaa ettevõtjatega arutada võimalusi maakonna ärikeskkonna arendamiseks. Seminar toimub Ida-Viru Maavalitsuse III korruse saalis.

"Kuna äri muutub aina keerukamaks ning nõuab firmadelt konkurentsis püsimiseks üha rohkem keskendumist oma põhivaldkonnale, siis ootavad ettevõtted sellises keerukas valdkonnas nagu IT- ja telekommunikatsioon üha enam tuge partnerfirmadelt," lausus Elioni valdkonnajuht Maiko Kalvet.

Kalveti sõnul IT- ja kommunikatsiooni roll igas ettevõttes aina kasvab, kuid enamikule firmadest on IT ja telekommunikatsioon samasuguseks tugiteenuseks nagu transport või raamatupidamine. Seetõttu jätab üha suurem hulk ettevõtteid kogu IT- ja telekommunikatsioonilahenduse spetsialiseerunud firma kanda nii nagu täna ostetakse transporditeenust enamasti liisingufirmast, ruumide koristamist puhastusteenuse osutajalt või väiksema ettevõtte puhul raamatupidamist raamatupidamisteenuseid pakkuvast firmast.

Seminaril räägib Indrek Randveer (EMT juhatuse liige, müügidirektor) Elionist ja EMTst äripartnerina ning Toomas Vebel (EMT teenuste juht) sellest, kuidas teenus “Lühivalik Firmale” võimaldab mugavalt ja soodsalt lühinumbritega helistada ja sõnumeid saata. Selle teenuse abil saab ühtsesse lühinumbri süsteemi liita ka partnerettevõtete telefonid.

Peep Võrno (IT Koolitus, konsultant) ja Maiko Kalvet (Elioni valdkonnajuht) räägivad reaalsete näite varal, kuidas arvutitöökohtade üüri- ja haldusteenus ning Äriserveri teenus aitavad igapäevast tööd lihtsamini teha. Samuti võetakse kõne alla see kuidas kaitsta oma andmeid ja tagada äriinfo säilimine ning kuidas pääseda ligi oma andmetele ja meilidele ka kontorist väljas olles.

Ando Meentalo (EMT arendusjuht) tutvustab Mobiilset kontorit, mis tagab muretu ja efektiivse päev väljaspool kontoriruume. Selgitatakse, kuidas info ise meieni jõuab ja kuidas olulist ebaolulisest eristada ning mida kasutada, et saada mugav vabaõhukontor.

VNL-Online
11 Aprill 2005
  Kommentaarid