Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Edgar Savisaar: Eesti raudteesektoris on arenguperspektiive
Kolmapäeval, 20. aprillil avas majandus- ja kommunikatsiooniminister Edgar Savisaar Eesti Raudtee Tapa ühendatud vaguni- ja veduridepoo.

"Mul on hea meel, et meie raudteeettevõtjad keskenduvad oma põhitegevuse arendamisele ja uutele investeeringutele, mis tõstavad liiklusohutust raudteel ning parandavad ka töötajate olemtingimusi," ütles minister Edgar Savisaar. "Kui eelmine nädal soetati selle sajandi esimesed uued vedurid liiklemiseks Eesti avalikul raudteel, siis täna näeme Eestis veeremi-remondibaasi olulist kvaliteedihüpet. See on veenev tõend, et meie raudteesektoris on arenguperspektiive," lisas Savisaar.

Tapa depoode ühendamise raames viiakse vagunite remonditsehh üle vedurite remonditsehhiga ühte hoonesse. Ühendamise tulemusena on saavutatud uudse lahenduse ja läbimõeldud logistikaga remondiettevõte. Tänavu märtsikuu seisuga töötab depoos kokku 177 töötajat, kellele on vastavatud depoos loodud kaasaegsed töötingimused.
20 Aprill 2005
  Kommentaarid