Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politseipeadirektor kinnitas ametisse Lääne politseiprefekti
Täna, 25. aprillil asub ametisse Lääne Politseiprefektuuri prefekt Priit Suve. Siseminister Kalle Laanet ja politseipeadirektor Robert Antropov tutvustavad täna uut prefekti Lääne Politseiprefektuuris ja politseikolledžis Paikusel.

"Mul on hea meel, et viimastel aastatel on politseist võrsunud noori andekaid juhte, kes suudavad meie organisatsiooni edasi arendada," ütles politseipeadirektor Robert Antropov. “Usaldame Priit Suvele politseihariduse arendamise, temast saab politseipoolne vastutaja politsei järelkasvu kindlustamisel.”

Priit Suve alustas tööd politseis 1991. aastal Pärnu Politseiprefektuuris liikluspolitsei nooreminspektorina. Teenistuse jooksul töötas Priit Suve Lääne politseis ning Paikuse politseikoolis. Alates 2004. aasta jaanuarist töötab Priit Suve Lääne Politseiprefektuuri Paide politseijaoskonna ülemkomissarina. Teda on heade töötulemuste eest korduvalt ergutatud, käesoleval aastal pälvis ta eeskujuliku politseiniku aumärgi.

12. märtsil 1973. aastal sündinud Priit Suve lõpetas 1993. aastal Politseikooli ning 2002. aastal Sisekaitseakadeemia.

Senine Lääne Politseiprefektuuri politseiprefekt Kalle Laanet asus tööle Eesti Vabariigi siseministrina.
25 Aprill 2005
  Kommentaarid