Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Algab Matsalu alamvesikonna vee- ja kanalisatsioonisüsteemide rekonstrueerimine
Täna, 13. mail kell 10 allkirjastati Märjamaa vallavalitsuses AS Matsalu Veevärk ja AS Viru Vesi poolt Matsalu alamvesikonna vee- ja kanalisatsioonirajatiste eelprojekti ja riigihanke pakkumise koostamise leping.

Lepingu allkirjastamine on Ühtekuuluvusfondi(ÜF) projekti elluviimise ettevalmistavaks faasiks, mille käigus täpsustatakse ja kirjeldatakse vajalikud projekteerimis-ehitustööde mahud ning koostatakse riigihanke läbiviimiseks vajalik dokumentatsioon. Töö peaks valmima selle aasta detsembri keskpaigaks.

Lepingu allkirjastamisele on kutsutud AS Viru Vesi ning töö täitmisega seotud partnerid ja suuremad alltöövõtjad. Lisaks on tellija poolt kohal ka kõigi projektis osalevate valdade esindajad.

AS Matsalu Veevärk on 11 Raplamaa, Läänemaa ja Pärnumaa kohaliku omavalitsuse poolt asutatud regionaalne vee-ettevõte. Ettevõtte eesmärgiks on korraldada Keskkonnaministeeriumi poolt Euroopa Liidu Ühtekuuluvusfondile esitatud rahastamistaotluses *Matsalu alamvesikonna vee- ja kanalisatsioonisüsteemide rekonstrueerimine ja laiendamine" kirjeldatud tööde teostamine ning hilisem opereerimine.

Projekti kogumaksumus on 260 miljonit krooni ning projekti rahastamisotsus saabus Euroopa Komisjonilt käesoleva aasta märtsis.

VNL-Online
13 Mai 2005
  Kommentaarid