Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rakveres algab restaureerimistoetuste taotluste vastuvõtmine
Rakveres on sel aastal restaureerimistoetuse taotluste esitamisetähtaeg 1. september.
 
Linnavalitsus võttis täna vastu korralduse restaureerimistoetustetaotluste vastuvõtu alustamise ja nende esitamise tingimuste kohta.

Toetust antakse sellise ehitise või selle päraldiserestaureerimistöödeks, mis asub Rakvere vanalinna muinsuskaitsealal võiRakvere linna haldusterritooriumil ning on muinsuskaitseseaduse aluseltunnistatud mälestiseks. Juba tehtud tööde eest toetust ei maksta.

Restaureerimistoetust antakse ehitise omanikule, seda kuni 50%restaureerimisnõudest tuleneva töö maksumusest. Täpsemad toetuseeraldamise tingimused ja jaotuse otsustab linnavalitsus kooskõlastatultRakvere linnavolikogu majanduskomisjoniga.

Restaureerimistoetuse taotlemise tingimused on täpsemalt loetletudametlikus teadaandes, mille linnavalitsus avaldab lähipäevil VirumaaTeatajas ja linna veebilehel.

Linnavalitsuse korraldus toetub volikogu 14. juuni otsusele, millegadelegeeriti linnavalitsusele selle aasta vahendite jaotaminerestaureerimistoetuste maksmiseks kooskõlastatult volikogumajanduskomisjoniga. 

VNL-Online
25 Juuli 2005
  Kommentaarid