Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Roolijoodik oleks äärepelt tapnud lapsed

Roolijoodik kihutas eile hommikul maasturiga Viljandis eramuõue. Auto möödus napilt kahest magavaid lapsi täis telgist, enne kui rammis majaseina, kirjutab SL Õhtuleht.

Õnnetus juhtus Viljandi äärelinnas Põltsamaa tee 32 hoovis kolmveerand seitsme paiku hommikul. 32-aastane tallinlane Erik oli purjuspäi rooli taha istunud, ei suutnud tänavakurvis oma Chevrolet'd valitseda, paiskus algul hekki ja sealt läbi õunaaia vastu telliseramu seina.Telgist välja tormanud peretütar Teele läks tolmuse auto juurde ning tõmbas juhi kõrval istunud ja vigastada saanud neiu autost välja. Piiga oli purjus.

Rooli taga istunud 32aastane Erik oli koguni nii purjus, et ei jaganud pereisa kinnitusel maast ega ilmast. Tema sõnul küsinud vigastatud Erik alles mitu tundi hiljem, mis juhtus.

Korralikult lömmis Chevrolet' tõmbas aiast tänavale puksiirifirma auto. Esiots on maasturil ikka nii sassis, et ega sealt midagi head nahka tule, kirjeldas peremees oma maja ramminud autot. Rattad on kinni kiilunud ning ilmselt tuleb sõiduk maha kanda.

Ka silikaateramu sai roolijoodiku süül kannatada. Aivar Ülesoo sõnul on sein sissepoole kummis ning vähemalt kaks akent ei käi enam lahti. Lisaks põrutas hoop paigast ära laetalad ja rikkus ühe toa põrandakatte.

SLÕ / ETV

30 Juuli 2005
  Kommentaarid