Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Linnapolitsei juht võib kaotada töö

Tallinna munitsipaalpolitsei direktor Tiit Kivikas võib kaotada töökoha, sest kihutas punase tule all ristmikule ja rammis teist autot, nii et juht haiglasse sattus. Linnapea Tõnis Palts ei välista, et Kivikas vabastatakse ametist, kirjutas SL Õhtuleht.

Tallinna linnapea Tõnis Palts teatas SL Õhtulehel, et  Kivikase asi võeti koalitsiooninõukogu päevakorda, kuna avarii ja sellele järgnenud segased selgitused häirivad. Tegemist on ju korrakaitseorgani juhiga, kelle puhul ootaks kõige eeskujulikumat ja õiguskuulekamat käitumist.

Koalitsiooninõukogu esialgne otsus oli juurdluse tulemused ära oodata ja anda hinnang siis, kui faktid selged. Linnapea ei rutta linnapolitseijuhti siiski kohe vabastama.

Abilinnapea, keskerakondlane Jüri Ratas kinnitab, et on olnud ühenduses erakonnakaaslase, linnapolitsei direktori Tiit Kivikase ja ka Tallinna keskkonnaametiga, kelle haldusalas munitsipaalpolitsei tegutseb.

SLÕ / ETV

30 Juuli 2005
  Kommentaarid