Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lääne-Viru Maavalitsus esitleb mälumänguga valminud maakonna aastaraamatut
Lääne-Viru Maavalitsus esitleb 17.augustil algusega kell 13.00 maavalitsuse saalis "Lääne-Viru maakonna aastaraamatut 2004".

Esitlus "Sellised me olime aastal 2004" toimub mälumängu vormis ja oma mälu värskendama on oodatud kõik huvilised: nii ajakirjanikud, poliitikud, omavalitsus- kui koolijuhid ja -tegelased, noored ja vanad, need, kes alles õpivad ja needki, kes enam ei õpi, kuid kellele pakub huvi maakonnas toimuv.

Maavalitsus paneb parematele teadjamatele välja ka auhinnad.

Lääne-Viru Maavalitsuse ja erinevate asutuste koostööna valminud järjekordne, arvult juba 13.maakonna aastaraamat sisaldab hulgaliselt infot ja numbreid erinevatest eluvaldkondadest.

"Kuigi tavainimene ei pruugi numbreid eriti armastada, on numbrite valik siiski meie teadlik valik, kuna erinevatele numbritele polegi nii lihtne ligi pääseda," on aastaraamatu eessõnas kirjutanud maavanem Urmas Tamm.

Hilje Pakkanen
10 August 2005
  Kommentaarid