Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi juurde moodustati kopteriõnnetuse uurimise komisjon
Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi juurde moodustati 10. augustil helikopteriga Sikorsky S-76C+ Naissaare lähedal toimunud lennuõnnetuse põhjuste väljaselgitamiseks uurimiskomisjon.

Komisjoni esimene koosolek toimub täna õhtul. Komisjoni aseesimehe Tõnu Aderi sõnul saab komisjon alustada tööd kohe pärast kopteri leidmist.

Komisjoni teavitab Soome Vabariigi ja Ameerika Ühendriikide pädevaid ametivõime ja informeerib neid võimalusest saata oma esindaja komisjoni töös osalemiseks. Loodame tihedat koostööd Soome ekspertidega, kuna tegemist oli Soome helikopteriga, samuti ka kopteri valmistaja USA esindajatega.

Komisjoni esimees on Majandus- ja Kommunikatsiooniministeeriumi asekantsler Taivo Kivistik ning aseesimees kriisireguleerimisosakonna peaspetsialist Tõnu Ader.

Komisjoni kuuluvad ka ministri nõunik Oleg Harlamov, kriisireguleerimisosakonna nõunik Mati Iila, EL ja rahvusvahelise koostöö osakonna peaspetsialist Tiit Kaurla, Siseministeeriumi sisejulgeoleku poliitikaosakonna piirivalvepoliitika büroo juhataja Toomas Kasemaa, Lennuameti lennuliiklusteeninduse ja lennuväljade osakonna lennuväljade vaneminspektor Aleksander Dintšenko ning Lennuameti lennutegevuse osakonna vaneminspektor Jaanus Ojamets.

VNL-Online
10 August 2005
  Kommentaarid