Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

ÜLEMISTE KESKUS TOETAB RAKVERE LASTEKODU
Täna algab Ülemiste keskuses terve kuu kestev heategevuslik koolikampaania, kus kaasatakse kõik soovijad Rakvere Lastekodu abistama. Keskus kogub annetusi lastele jalgrataste ning kiivrite ostmiseks.

"Seni oleme laenutanud rattaid tuttavatelt ja oma maja kasvatajatelt, aga sellest kahjuks ei piisa - rattasõit meeldib kõigile 19-le lapsele", räägib Rakvere Lastekodu juhataja Kaja Kangur. "Kui lapsed saavad loodusesse sõita - kas spordi või silmaringi mõttes - toob see neile sära silmadesse ning ka kodused- ja õppetööd lähevad paremini", lisab ta.

Rakvere Lastekodu laste aitamiseks võib tuua raha Ülemistesse üles seatud spetsiaalsesse korjanduspalli või helistada numbril 9007000, annetades 25 krooni. Kogutud annetuste eest ostetakse Rakvere Lastekodu lastele jalgrattad ning kiivrid. Samuti on oodatud kasutatud, aga heas korras jalgrattad. Annetuse üleandmine toimub Rakveres septembri lõpus.

Heategevusega alustas Ülemiste keskus käesoleva aasta kevadel, mil keskuse klientide abiga koguti raha Tallinna Maarjamäe keskuse viie jalgpallipoisi varustuse tarbeks. Keskuse külastajad tõid ka suure hulga kasutatud spordirõivaid ja -vahendeid, mis lastele kingiti.

"Ülemiste keskusel on toredad kliendid. Pakume neile mugava võimaluse abistada meie kõrval elavaid noori inimesi - neid aidates saame maailma kild killu haaval paremaks muuta," räägib Ülemiste keskuse juht Guido Pärnits. "Oleme lastekodude tööga põhjalikult tutvunud ja saanud selgeks, et abi on vaja iga päev, mitte ainut jõulude ajal. Püüame koos oma klientidega neid lapsi, kelle ainsas pereks on nende sõbrad ja kasvatajad lastekodust, jõudumööda aidata nüüd ja tulevikus.

Ülemiste keskus avati 1.aprillil 2004. Keskuses pakub oma kaupu ja teenuseid u 150 erinevat firmat. Nädalavahetustel toimuvad keskuses erinevad meelelahutusüritused kogu perele. Ülemiste keskuse arendajaks on Norra kinnisvarafirma Linstow International, kellele kuulub ka kuus kaubanduskeskust Lätis.
15 August 2005
  Kommentaarid