Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

"Kaetajad" ja "August 1991" valiti Prix Europa finaalprogrammi
Kaks Eesti Televisiooni filmi: "Eesti Lugude" sarjas valminud dokumentaalfilm "Kaetajad" ning fiktsioondraama "August 1991" valiti enam kui 630 töö hulgast Prix Europa finaalprogrammi. Prix Europa on üks olulisimaid elektroonilise ja multimeedia festivale Euroopas, millel osaleb töid 38-st maast kümnes erinevas kategoorias.

"August 1991" rezissööril Ilmar Raagil on edasipääsu üle väga hea meel, ehkki tema sõnul ei tähenda nn. finaalvooru pääsemine veel midagi. "Võrreldes teiste Euroopa kümneid kordi kallimate telefilmidega, on meil tegelikult vähe lootust millelegi enamale. Seega on rõõm sellestki, et filme näidatakse Saksamaal," märkis Raag

15 - 21. oktoobrini Berliinis toimuv Prix Europa ühendab Euroopa Ringhäälinguliidu (EBU) maade rahvusringhäälinguorganisatsioone ning seda peetakse Euroopa üheks mainekamaks festivaliks. Prix Europa toimub alates 1987. aastast.

Toomas Luhats
22 August 2005
  Kommentaarid