Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rakvere kultuurispetsialistiks saab Tanel Jan Palgi
Alates 12. septembrist asub Rakvere linnavalitsuse kultuurispetsialisti ametikohale Tanel Jan Palgi, kes lõpetas sel aastal Viljandi Kultuuriakadeemia.


Jaanus Nurmoja

Tartust pärit Tanel Jan Palgi (23) omandas akadeemias huvijuht - loovtegevuse õpetaja eriala, spetsialiseerudes kultuurikorraldusele. Varem on ta õppinud Tartu Veeriku Kooli kunstikallakuga klassis (1989-1997) ja Tartu Descartes'i Lütseumis, mille lõpetas aastal 2000.

Töökogemused on Palgil seotud mitmesuguste suuremate kultuuriürituste korraldamise ja reklaamikampaaniate läbiviimisega aastatel 2001-2005. Näiteks sel aastal oli ta Viljandis Tudengiteatrite Päevade projektijuht ning LuuleÖÖpäeva avalike suhete juht ja projektijuhi abi, Tartu Hansapäevade Hansapanga telgi Hansa-teemalise reklaamikampaania läbiviija ning Kuressaare Lossipäeva lasteõue programmi läbiviija.

Tanel Jan Palgi on kultuuriüritusi korraldava MTÜ UUP! juhatuse esimees. Ta on olnud ka ˛ürii liige Viljandimaa kooliteatrite ja täiskasvanute harrastusteatrite ülevaatustel, bändi Tädi Ruth liige ning osalenud Reet Posti luulekavades. Võõrkeeltest on ta lisaks inglise ja vene keelele õppinud hispaania ja prantsuse keelt.
23 August 2005
  Kommentaarid