Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Siseminister moodustas siseministeeriumi valitsemisala juhtimise ühtlustamise töögrupi
Siseminister Kalle Laanet nimetas täna, 2. septembril, käskkirjaga töögrupi liikmed, kes hakkavad kavandama siseministeeriumi valitsemisala juhtimise ühtlustamist ja optimeerimist.

“Meie eesmärk on luua ametite ja ministeeriumi põhjal ühtne ja läbipaistev struktuur, et tõhusamalt koordineerida ja planeerida Eesti sisejulgeoleku tagamist. Täna loodud töörühm hakkab analüüsima valitsemisalas täidetavaid funktsioone, nende kattumist, võimalikku ühtlustamist ning ressursside efektiivsemat kasutamist, arvestades ka varem selles suunas tehtud töid,” ütles siseminister Kalle Laanet.

Töörühma ülesanne on koostada siseministeeriumi integreeritud sisejulgeoleku struktuuri kontseptsiooni kavand, mis hakkab käsitlema siseministeeriumi ja selle haldusala ametite organisatsioonilise ülesehituse võimalikku ühtlustamist ja optimeerimist. Samuti peab dokument võimaldama planeerida ministeeriumi haldusala administreerimise arengusuundi lähitulevikus.

Siseministeeriumi integreeritud sisejulgeoleku struktuuri kavand valmib 25. novembriks.

Töögruppi juhib siseministeeriumi sisejulgeoleku asekantsler Kalev Timberg. Töögruppi kuuluvad siseministeeriumi halduse asekantsler Merle Küngas, õigusosakonna juhataja Rain Sannik, sisejulgeoleku poliitikaosakonna juhataja asetäitja Jako Vernik, piirivalvepoliitika büroo juhataja Toomas Kasemaa, välismaalaste osakonna juhataja asetäitja Kert Valdaru, riigivara osakonna projektijuht Aare Allik, kodakondsus- ja migratsiooniameti peadirektor Mari Pedak, päästeameti peadirektori asetäitja Ain Karafin, politseiameti politseidirektor Robert Antropov ning kaitsepolitseiameti politseinõunik Ene Lehiste.

Katrin Vides
02 September 2005
  Kommentaarid