Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ida-Virumaal tabati suur kogus amfetamiini
Septembri lõpus tabasid Ida Politseiprefektuuri kriminaalosakonna narkotalituse politseiametnikud suure koguse narkootilist ainet amfetamiini. Alustati kriminaalmenetlust KarSi § 184 ehk narkootilise ja psühhotroopse aine suures koguses ebaseadusliku käitlemise tunnustel.

21.septembri õhtul Kohtla-Järve Ahtme linnaosas peeti pikaajalise jälitustegevuse tulemusel kinni Mihhail (s 1970), kelle sõiduautost BMW 520 leiti 1 kilo narkootilist ainet, mis oli pakitud 250grammistesse pakkidesse. Kiirtest näitas, et tegemist on amfetamiiniga. Sõiduautost leiti ka suur summa sularaha.

Mehe elukohast, mis asub Kohtla-Järve Ahtme linnaosas, leiti ja konfiskeeriti narkootikmide käitlemiseks kasutatavaid pakkematerjale ja kaalud.

"Mihhail on olnud politsei huviorbiidis ka varem. Ta on kandnud karistust ebaseadusliku narkootikumide käitlemise eest Soomes," ütles Ida Politseiprefektuuri kriminaalosakonna narkotalituse komissar Jaanus Tammets.

Ida Politseiprefektuur alustas juhtumi uurimiseks kriminaalmenetlused KarSi § 184 ehk narkootilise ja psühhotroopse aine suures koguses ebaseadusliku käitlemise tunnustel. Ida-Viru Maakohus sanktsioneeris Mihhaili vahi all pidamise kuni pooleks aastaks.

"Mihhail vaidlustas vahistamise, kuid Viru Ringkonnakohus jättis määruskaebuse rahuldamata," lisas Viru ringkonnaprokuratuuri vanemprokurör Anu Toluk.

Politsei / VNL-Online
11 Oktoober 2005
  Kommentaarid