Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Detsembris alustab ringsõitu mööda Eestit jõulutsirkus etendusega "Eksinud karupoeg"
Virumaale jõutakse vahetult enne jõule, 23. detsembril, mil Rakvere spordihallis antakse erandina ühel päeval koguni kolm etendust (mujal toimub kaks etendust päevas) - esimene algab kell 10, teine kell 14 ja kolmas kell 19.

Esmakordselt meie publiku ette jõudva jõulutsirkuse, mis mujal maailmas on juba laialt levinud, korraldab uus, ainult Eesti omanikele kuuluv HansaTsirkus. Jõulutsirkus tähendab tsirkuseetendust, mis on kokku pandud ja esitatud veidi teises võtmes kui seda muul ajal tavalises tsirkuses näha saab.

PROGRAMM

Väike karupoeg on eksinud ja tal on ka juba kange uni. Ta kõnnib nukralt ringi ja ei tea, kust leida oma vanemaid. Ootamatult satub tema teele vigurdav päkapikk. Päkapikk viskab karu üle nalja, kuid karu on ikka kurvameelne. Siis otsustab päkapikk karupoega aidata ja otsida ta vanemaid üles.

Päkapikk teab, et siinsamas lähedal on Tsirkus, kus ikka võib mõni karu olla. Nad lähevad Tsirkusesse. Lavast saab Tsirkuseareeni tagune. Parasjagu on algamas etendus ja noored sõbrad peidavad ennast ära. Nad kohtuvad erinevate kummaliste artistidega, kuid ükski neist ei ole karu. Karupoeg jääb järjest kurvemaks. Kuid päkapikk teab, kes saab aidata. Ta teeb etendusse väikese pausi ja tormab minema, Jõuluvana kutsuma. Sest Jõuluvana teeb alati kõigil meele rõõmsaks.

Päkapikk on ikka kadunud. Karupoeg poeb peitu. Kuid siis kuuleb ta tuttavat häält ja ta näeb areenil oma vanemaid. Lõbus dresseerija on õnnelik, et kadunud karupoeg on üles leitud ja viib ta teistega koos koju.

Nüüd saabub ka Päkapikk koos Jõuluvanaga. Lapsed teatavad, et karupoeg leidis vanemad ja läks koos nendega koju. Nii ei jää Jõuluvanal muud üle, kui lastele kingitused kätte jagada.

Programmi pikkus on kokku 2,5 tundi.

Lisaks etendusele on publikul võimalus maiustada, joonistada, pildistada koos loomadega, osta loteriid ja mängida päkapikkudega. Fuajees ootab väikseid tsirkusekülastajaid mängumaa.

Lavale tulevad: NÄITLEJAD, HANED JA KOERAD, KARUD, FAKIIR, NUKK, ÕHUAKROBAAT, EKSOOTILISED LOOMAD, ˇONGLÖÖR KLOTSIDEGA,
ANTIPOOT, TAKSIKOERAD, KLOUNID.

PILETIMÜÜK

Eelmüügis on võimalik osta pileteid Rakvere spordihalli (Kastani 12) administraatorilt. Asutused ja lastekollektiivid saavad teha grupitellimusi telefonil 327 8200. Samal numbril saab tellida ka kingipakke Jõulutaadi kotti.

Lastegrupid alates 10 inimest - 55 krooni.
FIRMADELE ALATES 15 INIMEST - 55 krooni.
Üksikpilet lastele - 65 krooni, täiskasvanutele - 75 krooni.

PILETIHINNAD KOHAPEAL

Üksikpilet kuni 16-aastastele lastele - 75 krooni.
Üksikpilet täiskasvanutele - 100 krooni.
Kuni 3-aastased lapsed saavad sisse tasuta.

NB! Võimalus on juurde tellida jõulupakk hinnaga 35 krooni!!!

P.S. Istekohad ei ole nummerdatud!
21 November 2005
  Kommentaarid