Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei tabas Tiit Ottise tapmiskatses kahtlustatavad

Politsei vahistas eelmise nädala jooksul mitu inimest, keda seostatakse möödunud sügisel Riigi Kinnisvara AS juhatuse esimehele Tiit Ottisele korraldatud tapmiskatses, kirjutas ETV Online.

Põhja Politseiprefektuuri isikuvastaste kuritegude talituse ülemkomissar Priit Pärkna ütles ETV-le, et tõepoolest on rida inimesi vahistatud, kuid midagi täpsemat oleks eeluurimise kohta äärmiselt ennatlik rääkida.

"Üks on aga selge, et mullu 7. oktoobril oli kurjategijate sihikul Tiit Ottis," jääb Pärkna napisõnaliseks.

Kas mõrv ebaõnnestus kogemata või taheti Ottist hoiatada, ei soostu Pärkna veel ütlema.

"Me võime oletada, et Tiit Ottise kõrvaldamine oli kellegi poolt organiseeritud," rääkis Pärkna. "Selge on see, et tegemist ei olnud professionaalsete laskjatega ning mehed olid tellimustöö ahelas kõige viimased lülid," lisas Pärkna.

Möödunud sügisel, 7. oktoobril Tiit Ottisele suunatud kuul läbis ligi 50 meetrit ning tabas juhuslikult kooliteel kõndivat 16-aastast Veronika Darit. Üks neljast Kreutzwaldi tänava hoovist lastud kuulist tabas Veronika oimukohta.

Veronika Dari suri neli päeva hiljem Mustamäe haigla intensiivravi osakonnas.

ETV Online

02 Jaanuar 2006
  Kommentaarid