Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Nädalavahetusel toodab ETV maailmale Otepäält Suusatamise MK-etapi ülekanded
Kuuendat korda on maailma murdmaasuusatajate koorekiht Maailmakarika (MK) etapil Otepääl. Sel talvel annavad võistlusele erilise kaalu kindlasti lähenevad Torino olümpiamängud. 2006. aastal on Otepää etapp esimeseks MK osavõistluseks. Kui Andrus Veerpalu jõudis mullu esimese Eesti suusatajana kodusel MK-etapil võiduni, siis Kristina Smigunil on esikohast koduõuel kord rohkem, kord vähem ikka puudu jäänud. Ehk siis olümpiamängude talvel?

Tänavugi on Eesti Televisioonis võistlusülekannete ümber mahukas programm Otepäält - välistuudio intervjuudega ja salvestatud materjalidega sündmustest rajalt ning raja kõrvalt. Kommentaatorid on Lembitu Kuuse ja Tiit Pekk, päeva juht Otepääl Marko Kaljuveer. MK etapi pearezissöör on Tarmo Krimm.

Laupäeval 7. jaanuaril kell 10.00 algab võistlus naiste 10 km klassika sõitudega ja jätkub meeste 15 km klassikaga. Pühapäeval 8. jaanuaril kell 09.30 algavad naiste ja meeste klassikasprindid. Kahel varasemalgi aastal on Otepääl kavas olnud klassikasprint, aga seni pole seda läbi viia olnud võimalik. Näis, kas selleks aastaks on looduse kapriisid otsa saanud. Erandina tavalistest MK-etappidest näeme otseülekandes ka eelvõistlust, kus selekteeritakse välja tänavu kehtivate reeglite kohaselt veerandfinaalides jätkavat 30 paremat.


Toomas Luhats
07 Jaanuar 2006
  Kommentaarid