Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Res Publica: meie seostamine lossipidudega on erakonna maine kahjustamine
Eile TV3 „Seitsmestes uudistes” ning tänases SL Õhtulehes edastatud informatsioon, kus seostatakse presidendilossis toimunud noortepidude informatsiooni meediale edastamisega erakonda Res Publica, ei vasta tõele ja on täiesti meelevaldne.

"Res Publica seostamine presidendi lossis toimunud korrarikkumistega on erakonna maine teadlik kahjustamine. Meie erakonda kuulub 5400 inimest ja igaüks neist elab eraelu. Erakonnale on meedia vahendusel teada ainult tütarlapse eesnimi ja meie liikme pidutsemise sidumine erakonnapoliitikaga on täiesti kohatu," ütles Res Publica peasekretär Ott Lumi.

Res Publica taunib Rüütlite pere ja eriti laste segamist meediaskandaali, eriti lastelaste kasutamist poliitilises võitluses. Erakond leiab, et Eesti esipaar on laste eest vastutuse võtmisega teeninud tunnustuse.

„Res Publica sidumiseks Kadriorus toimunud pidudega puudub alus, samuti pole erakond kuidagi seotud nende kommunikeerimisega ajakirjandusse,” lisas Ott Lumi.

Riina Vändre
25 Jaanuar 2006
  Kommentaarid