Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Noortebänd 2006 konkurss- festivali avalöök 10. veebruaril Raplas!
21. jaanuaril valis 7-liikmeline ˛ürii, koosseisus Elmar Liitmaa, Madis Malk, Raimond Kaljulaid, Aivar Meos, Hele- Riin Uib, Peep Kala ja Henno Kelp, 93 laekunud demo seast välja ansamblid, kes pääsevad esinema suurimale Üle-Eestilisele noorte bändide konkursile. 

Korraldajate sõnul on sedavõrd suur huvi festivalil osalemise vastu esmakordne, osales ansambleid Võrust Tallinnani, kaasaarvatud Saaremaa. Üllatav oli vene keelt kõnelevate noorte ansamblite esmakordne osalus, mitmed neist väga kõrge tasemega. 

Konkursi regionaalsetesse eelvoorudesse edasipääsenute nimekiri on nähtav kodulehel http://www.noorteband.ee ning juba veebruari algusest astuvad ansamblid võistlustulle Rapla, Tartu, Tallinna ning Rakvere lavalaudadel. Finaalkontsert toimub 17. märtsil Tallinnas klubis Hollywood.

Konkursi peaauhinna, 10 000 kroonise kinkekaardi, on välja pannud muusikariistade ja helitehnika kauplus Stanford Music, finaalis osalejaid premeerib Stanford 500-krooniste kinkekaartidega ning kõik eelvoorus osalejad saavad kingiks sooduskupongid ostul Stanfordist. Kogu konkursi jooksul jälgivad noori talente Eesti suurte muusikafestivalide (Rabarock, Õllesummer) korraldajad, et parematele esinemisvõimalusi pakkuda. Väiksemaid meeneid jagub kõikidele konkursil osalejatele.

Noortebänd 2006, Eesti suurim noorte bändide festival, toimub juba kuuendat aastat järjest ja on sel aastal suurem kui kunagi varem – nii saadetud demosalvestuste hulga kui kontserdite arvu poolest. Kvaliteetse helitehnilise teeninduse tagab Helirent, mis annab kõikidele bändidele unustamatu kogemuse esineda tipptasemel helitehnikaga. Noortebändi festival soovib olla motivaator ning hüppelaud noortele bändidele suurde muusikamaailma.


Triin Anni
07 Veebruar 2006
  Kommentaarid