Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Noored ettevõtjad toetavad Ida-Virumaa lastekodu mänguväljaku rajamist
Rahvusvahelise organisatsiooni JCI (Junior Chamber International) liikme JCI Paide Koda ja Imavere Kõrtsi korraldamisel toimub reedel, 24. veebruaril vabariigiaastapäevale pühendatud traditsiooniline heategevuslik BIDU BIDU!

Sel aastal toetab JCI Paide Koda koostöös Imavere Kõrtsiga TV 3 aastaauhinna "Eestimaa Uhkus" pälvinud Ida-Virumaal Tudulinnas asuvat lastekodu, kus peamiselt mitte-eestlastest lastele õpetatakse eesti keelt ja eesti meelt.

Toetussumma läheb MTÜ "Maria ja lapsed" mänguväljaku rajamiseks.

BIDU BIDU hõlmab endas hulgaliselt esinejaid, kelle hulgas on näiteks Paide Hotsport tantsuklubi tüdrukud, Kamari Haridusseltsi naisansambel, õhtujuht Arlet Palmiste ja tantsumuusikat teeb Erich Krieger ning ansambel Sleepwalker. Toimub bingo loto, mille peaauhind on Mainori Kõrgkooli tasuta kursus võitja valitud erialal. Lisaks loomulikult hulgaliselt muid auhindu. Programmis ka laste valmistatud käsitööesemete oksjon. Heategevuspidu toetavad A.Le.Coq ja AS Jalax, viimane annetab lastekodu mänguväljaku tarvis liivakastikopad.

JCI ehk Junior Chamber International on rahvusvaheline mittetulunduslik organisatsioon, kuhu kuuluvad noored, kuni 40 a. vanused aktiivsed inimesed. Tegutsedes täna rohkem kui 125. maailma riigis, on noortekoja eesmärkideks noorte inimeste juhioskuste ja sotsiaalse vastutustunde arendamine, vabale ettevõtlusele kaasaaitamine, ühiskonnas toimuvate positiivsete protsesside toetamine ja algatamine ning rahvusvaheliste suhete arendamine.

VNL-Online
22 Veebruar 2006
  Kommentaarid