Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Maamessil avatakse Keskkonnatelk
20. aprillil pannakse Maamessil üles keskkonnateadlikke firmasid ühendav keskkonnatelk, et levitada säästvat mõtteviisi.

Keskkonnatelgi eesmärk on tõsta inimeste keskkonnateadlikkust ning levitada säästvat elu- ja mõtteviisi.

Keskkonnatelk on üleval 16 päeva jooksul mitmes Eestimaa paigas: laatadel, messidel, vabaõhuüritustel. Esiplaanil on mahepõllumajanduse ja toiduga seonduv. Keskkonnatelgis tutvustatakse eesti toitu, näidatakse eesti toidu ja rahvusköögi osatähtsust taluturismis.

Keskkonnatelgis pakutakse huvitavat ja harivat tegevust erinevatele sihtgruppidele: mängud, näidendid, meisterdamisvõimalused, võimalused teadmisi proovile panna viktoriinides, kuulata loenguid ja ettekandeid.

Ettevõtetel on veel võimalik ühineda keskkonnatelgiga. Firmadele annab see üritus võimaluse tutvustada oma loodussõbralikku toodet või teenust ja pakkuda külastajaile harivat tegevust.

Keskkonnatelki korraldab MTÜ Ökokratt. Telk tegutseb alates 2003. aastast. 2004. aastal sai see Keskkonnaministeeriumilt tunnustuse "Keskkonnateoke 2004".


Priit Adler
19 Aprill 2006
  Kommentaarid