Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

EAS laiendab välisesinduste võrgustikku
Täna toimunud Ettevõtluse Arendamise Sihtasutuse (EAS) nõukogu koosolekul kiideti heaks välisesinduste võrgustiku laiendamine. Nõukogu otsustas, et 2006. aasta teises pooles avatakse EASi esindus Kiievis, samuti alustatakse ettevalmistusi esinduste avamiseks Tokios, Hiinas (Shanghai või Guangshou) ja USAs San Francisco Bay Area’s.

Lisaks luuakse täiendav töökoht EASi praegustes välisesindustes Helsinkis, Stockholmis ja Londonis. Uute esinduste loomisel ning olemasolevate tugevdamisel lähtus nõukogu sellest, et nad toetaksid Eesti ettevõtjaid sihtturgudel, kus ettevõtete võimalused eksporditulu, strateegilisi investeeringuid ja tehnosiiret kasvatada on kõige suuremad ja kiiremad.

EASi esinduste laienduskava sai põhimõttelise heakskiidu valitsuskabineti nõupidamisel 13. aprillil 2006. Samuti on kõikide välja valitud esinduste asukohtade kohta oma toetuse andnud Eesti Kaubandus-Tööstuskoda toetudes ettevõtete vajadustele.

VNL-Online
25 Mai 2006
  Kommentaarid