Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Politsei hangib uusi sõidukeid
Politseiamet kuulutas välja kolm riigihanget 50 sõiduauto, 42 politseitööks kohandatud väikebussi ning seitsme maasturi rentimiseks täisteenusliisinguga. Uued sõidukid jaotatakse kõigi politseiasutuste vahel.

“Paljud politsei sõidukid on vanad, mille remontimine on kulukas ja aeganõudev," ütles politseiameti logistikaosakonna juhataja Joel Tammeka. "Selleks, et politseinikud saaksid oma tööd senisest veelgi paremini teha, olla kiireimad ja efektiivsemad on politseile uute autode muretsemine hädavajalik.”

Riigihankega soetab politsei 12 väike-keskklassi sõiduautot, 38 keskklassi sõiduautot, seitse maasturit, 38 politseitööks kohandatud väikebussi, kaks arestimaja bussi, ühe kaubabussi ja ühe politseitööks kohandatud kaubik-töökoja. Hangitavad sõidukid on 59 politseivärvides ja 40 eravärvides.

Uued politseisõidukid soovib politsei oma käsutusse saada selle aasta sügisel. Kõik sõidukid varustatakse politseitööks vajaliku tehnikaga ning kaskokindlustusega. Lisaks tagab rendileandja autode hoolduse üle Eesti. Autode garantiiaeg on kolm aastat ning läbisõidupiirang 120 000 km. Kolme aasta või 120 000 kilomeetri läbisõidu järel võtab rendileandja autod jääkväärtusega tagasi.

Viimati soetas politsei 59 eravärvides Toyotat ning 100 politseivärvides sõiduautot Nissan 2005. aasta novembris.


Jana Zdanovitš
25 Mai 2006
  Kommentaarid