Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Uus kodumaine film „Meeletu” linastub kinodes
Eesti Televisiooni ja Taska Filmi koostöös valminud uus eesti mängufilm “Meeletu” jõuab alates 6. oktoobrist Kinno Sõprus ja alates 9. oktoobrist Tartu Sadamateatri ekraanile. Samuti esitletakse filmi üle-Eesti Kinobussi ekraanidel.

Filmi re˛issööri Elmo Nüganeni sõnul on “Meeletu” südamlik komöödia inimesest, kes teeb elus kannapöörde, et mõtestada oma elu, ja leiab lahenduse siitsamast, enda kõrvalt.

Ma usun, et paljudel on aeg-ajalt tekkinud küsimus, mis kuradi elu ma elan. Minul tekkis ka. Ma olin ju kogu aeg mõelnud, et natuke veel ja siis kohe hakkan ma oma elu elama. Et viin veel selle projekti lõpuni ja siis! Aga mis siis, kui seda “ja siis” ei tulegi? Kui kõik jääbki nii? Ja siis käis mul “klõks”. Ma otsustasin, et ma vähemalt proovin. Elada täiesti “null-elu”. Kusagil ilma otsas...”, tunnistab filmi peategelane kohtu ees seistes.

Peaosas on Rain Simmul, osades Anne Reeman, Kalju Komissarov, Rein Oja, Peeter Tammearu, Kalju Orro, Mari-Liis Lill, Taavi Eelmaa jt.

Filmi re˛issööri Elmo Nüganeni eelmine film „Nimed marmortahvlil“ on Eesti iseseisvusaja kõige vaadatavam kodumaine film. Eesti kinodes käis seda vaatamas 169 000 inimest, Soomes 14 000.

Eesti Televisiooni ja Taska Filmi uus mängufilm "Meeletu" valmis Eesti Filmi Sihtasutuse, Eesti Kultuurkapitali ja eratoetajate koostöös. Filmivõtted toimusid käesoleva aasta juunis-juulis.


Toomas Luhats
03 Oktoober 2006
  Kommentaarid