Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Suure-Jaani saab uue kaubanduskeskuse postkontori ja pangakontoriga
Viljandimaal Suure-Jaanis avatakse 4. oktoobril 2006 kell 12 pidulikult uues kaubanduskeskuses lisaks toidu- ja esmatarbekaupade kauplusele Konsum ka Eesti Posti postkontor ja SEB Eesti Ühispanga pangakontor.

„Uus postkontor asub klientidele parimas asukohas ja oma funktsionaalsusest sobib postitööks,” ütles Eesti Posti Edela regiooni juht Aivar Sülla. „Suure- Jaani vallas on kokku seitse postkontorit. Suure-Jaani postkontor on neist suurim ja asub väikelinna keskpunktis, mis on kujunenud kõige käidavamaks kohaks.”

Postkontoris pakutakse kõiki teenuseid ja kaupu, mis on vajalikud eestisiseste ja rahvusvaheliste saadetiste edastamiseks. Vastu võetakse ja väljastatakse: liht-, täht- ja väärtkirju, panderolle, postkaarte, pisi- ja postipakke, ELS Ekspress saadetisi, EMS saadetisi, rahakaarte; vormistatakse makseid ja perioodika tellimusi; müüakse postmarke, postkaarte, ajakirjanduse väljaandeid ja filateeliakaupu.

31.mail 2006 avas Viljandi Tarbijate Ühistu Suure-Jaanis vana kaubamaja juurdeehitises oma esimese Konsumi ketimärki kandva kaupluse. Varem samas hoones tegutsenud ja ühistule kuulunud kauplus Lembitu jäi väikeseks, ega suutnud vastata klientide järjest kasvavatele ootustele ja soovidele. Uues kaupluses on pinda ligi kolm korda rohkem ja tunduvalt laiem kaubavalik. Kaupluses kehtib Säästukaart. Samuti on klientidele mõeldud igakuised sooduspakkumised ja muud kampaaniad. Endised kaupluse Lembitu ruumid ning hoone II korrus on tänaseks samuti renoveeritud ja alates septembrikuust tegutsevad majas rentnikena Eesti Posti ja Eesti Ühispanga esindused, ilusalong ning veterinaarapteek.


Terje Puusepp
03 Oktoober 2006
  Kommentaarid