Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Kohtla-Järvel valmis täismõõtmetes tenniseväljak
Kohtla-Järve linnas, otse Jäähalli kõrval, valmis tenniseväljak, millel saavad korraga mängida kaks inimest. Avatud tenniseväljak on esimene täismõõtmetes väljak Ida-Virumaa keskregioonis. Väljaku rajamine läks maksma kokku 650 000 krooni, mis kaeti Kohtla-Järve linna teisest lisaeelarvest.

”Ide tekkis juba mitu aastat tagasi, kuid realiseerida õnnestus see alles käesoleval aastal. Tenniseväljaku rajamise initsiatiiv tuli linnaelanikelt, kes küllaltki tihti pärisid tennise mängimise võimaluste üle Kohtla-Järvel,” rääkis Kohtla-Järve Spordikeskuse direktor Olga Travitskaja ja lisas, et ehitustöid teostas kohalik firma kellel tuli enne tööde alustamist koguda väga suur hulk infot tenniseväljakule esitatud spetsiifiliste nõumiste kohta.

Tenniseväljakut alustatakse aktiivselt kasutama aga alles 2007.aasta kevadel. Selleks ajaks planeerib Kohtla-Järve Spordikeskus muretseda reketid ja muud tennise mängimiseks vajalikud vahendid. Samuti hakatakse valminud tennisevälajkut kasutama aktiiselt professionaalsete tennissistide treeningpaigana.

”Me olime väga huvitatud sellest, et see tenniseväljak saaks ruttu valmis. Seda enam, et see on esimene Kohtla-Järve ja Jõhvi piirkonnas. Meile on selliseid väljakuid hädasti vaja,” ütles Kohtla-Järve tenniseklubi Topspin juhataja Oleg Belehhov ja lisas, et enne seda oli võistlusteks võimalik harjutada vaid tavalistes spordisaalides. „See on saviväljak, sellepärast on vajalik oodata teatud aeg, et väljak vajuks tihedaks - siis on pallide põrkamine kõige parem.”

Tenniseklubi planeerib kasutada uut väljakut alates järgmise aasta aprillist kuni oktoobi kuuni. ”Me tahame kasutada väljakut treeniguteks viis korda nädalas. Samuti soovime järgmisel aastal korraldada Kohtla-Järvel neli vabariikliku tähtsusega võistlust junioridele,” lisas Belehhov.

Järgmise aasta kevadel avatakse tenniseväljak kasutamiseks kõigile linnaelanikele. Kasutamise kord töötatakse välja järgmise aasta kevadeks.


Anti Ronk
02 Oktoober 2006
  Kommentaarid