Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rakvere leidis jõulupuu oma linnast
Rakvere linna selle aasta jõulupuu on 15 meetri kõrgune nulg ning pärineb ka linna territooriumilt - Lääne-Viru Keskkonnateenistuse hoovist.

Puu langetamine algab kolmapäeval, 29. novembril ajavahemikus kell 8-8.30 keskkonnateenistuse hoovis Kunderi 18. Sealt viiakse ta keskväljakule ning pannakse jõulupuuna püsti.

Keskkonnateenistuse piirkonna metsanduse spetsialist Taavi Saar selgitas, et nulupuu tuli nii või teisiti maha võtta seoses keskkonnateenistuse kõrvalhoone ja garaazide ehitamisega. Kuna ta aga sobib ka jõulupuuks, siis puudus linnal seekord vajadus kuuske kusagilt väljastpoolt osta.

Nulg ehtis Rakveret jõulude ajal ka 2002. aastal. Alates 2003. aastast pannakse linna jõulupuu alati püsti ühte ja samasse kohta keskväljakul, kuhu on ehitatud statsionaarne kuusehoidja. Sellesse asetatult jääb puutüvest umbes 2 meetrit maa alla - seega jääb tänavusest jõulupuust väljakul maa peale ca 13 meetrit.


Jaanus Nurmoja
24 November 2006
  Kommentaarid