Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

81-aastane sillamäelane võitis 100 000 krooni
Starman loosis oma klientide seas välja 100 000 kroonise auhinna, mille võitis 81-aastane Pjotr Sillamäelt.

Sillamäelane Pjotr liitus 7 detsembril Starmani MIKRO telefoniteenusega. Auhinna võitja oli enne MIKRO telefoniteenusega liitumist ka Starmani MIKRO kaabel-TV paketi klient. Võitja kontole kantakse raha üle lähipäevade jooksul.

Treude sõnul naeratas loosiõnn võitjale enam kui 5000 osaleja seast. "Hea meel on tõdeda, et võitja on inimene, kellele auhinnaraha tõesti ära kulub," lisas Treude.

Võidu toonud MIKRO telefoniteenuse pakett on Starmani kõige soodsama kuutasuga telefonipakett, mille 19 kroonist kuutasu saavad lubada endale kõik.

Starmani jõulukampaania käigus osalesid 100 000 krooni loosimises kõik, kes tellisid oktoobri lõpust kuni detsembri lõpuni Starmani kaabeltelevisiooni-, interneti-, telefoni-, kolmikpaketi või ZUUMtv teenuse.

AS Starman on Eesti suurim kaabellevivõrgu baasil televisiooni-, interneti- ja telefoniteenust pakkuv ettevõte. Starmanil on kokku üle 130 000 digi- ja analoogtelevisiooni kliendi. Alates detsembrist alustas Starman maapealse leviga digitaaltelevisiooni ZUUMtv pakkumist, mis septembriks 2007 levib juba enam kui 96% majapidamiseni Eestis. AS Starmani aktsiad on kaubeldavad Tallinna Börsi põhinimekirjas.


Nädalaleht-Online
09 Jaanuar 2007
  Kommentaarid