Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

IRL avaldas esimese valimisringkonna kandidaatide nimekirja
Isamaa ja Res Publica Liit avalikustas kandidaadid ringkonnas number üks – Tallinna Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosas.

Nimekirja eesotsas on Tartu ülikooli rektor professor Jaak Aaviksoo ning Riigikogu liikmed Andres Herkel ja Ken-Marti Vaher. Parlamendisaadikutest kandideerib esimeses ringkonnas veel ka Avo Üprus.

Nimekirjas on ka kindlustusjurist Olav-Jüri Luik ja advokaat Helen Hääl, ettevõtluskonsultant Kaupo Reede, endine Riigikogu liige, kommunikatsioonispetsialist Tiit Sinissaar ja kaks Tallinna linnavolikogu liiget  Tarmo Kruusimäe ja Nikolai Stelmach.

IRL-i peasekretäri Margus Tsahkna hinnangul on erakonnal selles ringkonnas väga tugev nimekiri, kus on valikuvõimalus kõikidele valijagruppidele.

"Uued tegijad kõrvuti suure kogemusega poliitikutega loovad inimestele kindlustunde, et nende hääl läheb õigesse kohta," ütles peasekretär.


Isamaa ja Res Publica Liidu kandidaatide nimekiri esimeses valimisringkonnas

1. Jaak Aaviksoo
2. Andres Herkel
3. Ken-Marti Vaher
4. Tiit Sinissaar
5. Kaupo Reede
6. Tarmo Kruusimäe
7. Avo Üprus
8. Olavi-Jüri Luik
9. Nikolai Stelmach
10. Helen Hääl

09 Jaanuar 2007
  Kommentaarid