Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rakvere linn kutsub noori projekte kirjutama
Rakveres jõustus noorte omaalgatusprojektide toetamise kord, mis võimaldab noortel oma ideede realiseerimiseks linnalt toetust küsida. Esimene taotlusvoor on 1. märtsil 2007.

Korrast lähtuvalt on võimalik Rakvere linnas elavatel ja tegutsevatel noortel ja noorteühingutel arendada oma sotsiaal-, kultuuri-, spordi- ja tervisekasvatuse alast tegevust ja läbi selle suurendada noorte osalust linna elus. Eraisikutena saavad toetust taotleda noored alates 18. eluaastast, muudel juhtudel peavad noored olema organiseerunud või taotlema toetust mõne organisatsiooni kaudu.

Toetuse taotlemiseks tuleb esitada linnavalitsusele vormikohane kirjalik avaldus. Taotluse vormi leiab Rakvere Linnavalitsuse kodulehelt www.rakvere.ee ja Rakvere Linnavalitsuse kantseleist. Noorte omaalgatusprojektide toetamise kord on ära trükitud ajalehe Rakvere Sõnumid veebruarikuises numbris ning on samuti saadaval linna kodulehel :

Noorte_omaalgatusprojektide_toetamise_kord

Taotlused tuleb esitada Rakvere Linnavalitsuse kantseleisse hiljemalt 1. märtsiks. Järgmine taotlusvoor on 1.juulil ja 1. novemberil 2007.

Lisainfot ja abi jagab Rakvere Linnavalitsuse noorsotöötaja Katrini Joselin: telefon: 324 1755; e-post: katrin.joselin@rakvere.ee .


Jaanus Nurmoja
14 Veebruar 2007
  Kommentaarid