Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Rakvere linnavalitsus: Vahejuhtumeid karta pole põhjust, linn ja jõustruktuurid siiski tegutsemisvalmis
Rakvere linna elanike poolt ei ole põhjust karta mingeid rahvusliku värvinguga provokatsioone ning üritusi ära jätta ei plaanita, märkis linnapea pärast kohtumisi jõustruktuuride, vene õigeusu kiriku ja sõjaveteranide esindajatega.

Tänased volbriöö üritused toimuvad, kuid nii politsei ja kaitseliit kui ka linnavalitsus on tegutsemisvalmis juhuks, kui siiski mingeid probleeme peaks tekkima.

"Usk intsidentide mittetoimumisse ei uinuta kellegi valvsust," märkis linnapea Andres Jaadla.

Rakvere linnavalitus arutas ka tänasel istungil olukorda riigis ja sellest tulenevaid vajadusi turvameetmeteks linnas. Üleriigilise alkoholimüügi piirangu linnapoolse lisameetmena otsustati keelata tänasel volbriöö üritusel alkoholimüük Valiimäe laululava kohvikus, kuna seal ei ole võimalik tagada, et joogiostja ruumidest ei välju. Rakvere teater plaanib direktor Joonas Tartu sõnul kohviku sulgemist täna õhtuks.

Alkoholimüük on keelatud kauplustes, avalikel väliüritustel ja välikohvikutes kuni 3. mai kella 8.00-ni ning 7.mai 2007 kella 19.00-st kuni 10.mai 2007 kella 08.00-ni.

Rakvere plaanid pole muutunud ka 9. mai ehk Euroopa päeva osas - endiselt on jõus üleskutse tulla osalema Rooma lepingute ettelugemisel. Vabatahtlikke oodatakse veel sel nädalal endast märku andma aadressil euroopa@rakvere.ee või telefonil 3225870.


Jaanus Nurmoja
30 Aprill 2007
  Kommentaarid