Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

USA Suursaatkonna esindaja külastab täna Ida-Virumaad
Täna viibib Ida-Virumaal ühepäevasel visiidil USA Suursaatkonna ajutine asjur Eestis Karen Decker. Kohtumisel maavanema ja maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhatajaga tutvustati talle maakonda ning siinseid sotsiaalprobleeme.

„Rõõmustab see, et USA saatkond toetas 2004.-2006.aastatel projekti „Emalt lapsele HIV leviku ennetamine Ida-Virumaal” ja et nad on jätkuvalt huvitatud HIV ja AIDSi probleemide lahendamisest meie maakonnas,” ütles Ida-Viru Maavalitsuse sotsiaal- ja tervishoiuosakonna juhataja Merike Peri.

Peri sõnul on USA Suursaatkonna ajutisele asjurile toimuv visiit Ida-Virumaale esimene ning selle eesmärgiks oli siinse olukorraga tutvumine. Oma visiidi käigust tutvus kõrge külaline ka Jõhvi Haiglaga, kohtus Narva linnavolikogu esimehe Mihhail Stalnuhhiniga ning lõpetab päeva Narva Haigla külastamisega.

USA suursaatkonna asejuht Karen Decker alustas välisteenistust 1990 aastal. Enne Tallinnasse tulemist 2007.aasta septembris töötas ta poliitilise nõunikuna Afganistanis. Ta räägib vene ja kreeka keelt.Anti Ronk
04 Veebruar 2008
  Kommentaarid