Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Maidla vallas alustas tööd uus vallavanem
Täna on uuel Maida Vallavanemal esimene tööpäev. Käesoleva aasta 7.veebruaril valiti Maida Vallavolikogu poolt uueks vallavanemaks endine Kaitseliidu Alutaguse maleva pealik major Arno Kodu.

„Tänane päeva on ka minu jaoks viimane tööpäev Maida valla juhina. Tutvustan uuele vallavanemale olukorda ja annan ka uuele mehele nö ameti üle. Kuna Arno Kodu pole Ida-Virumaal „uus” inimene, siis on valla tutvustamine ja omavalitsusest pildi andmine kerge ülesanne,” ütles ametist lahkuv Maidla Vallavanem Hardi Murula.

Murula sõnul oli temas see otsus küpsenud juba pikemat aega. „Annan ameti üle kerge südamega, sest uus vallavanem on väga tugev ja asjakohane inimene. Olen kindel, et ta viib lõpule kõik alustatud tööd. Arvan, et Maidla vallavanema amet pakub talle ka piisavalt väljakutseid ja eneseteostuse võimalusi.”

Vallavanema ametist loobus mees selleks, et võtta vastu uusi väljakutseid erasektoris. Loomulikult ei keera ta selga oma koduvalla töödele-tegemistele ja on alati valmis nõu ja jõuga uut vallavanemat tema töös aitama.

Uute väljakutsetena ootavad Arno Kodu Maidla 2004.aastal vastu võetud valla arengukava täiendamine, Maidla mõisa infokeskuse rajamine, ühisveevärvi alase projekti käivitamine ning Maida ja Savala küla vahelise kergliiklustee ehitamine.


Anti Ronk
11 Veebruar 2008
  Kommentaarid