Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Euroopa Sumoliidu uue presidendi esimene visiit toimus Rakveres
Rakveret külastas täna Euroopa Sumoliidu president Sergei Korobko, kes kohtus linnapea kohuseid täitva abilinnapea Rannar Vassiljevi, Eesti Sumoliidu tegevjuhi Riho Rannikmaa ja Rakvere Spordikeskuse direktori Erich Petrovitsiga.

Euroopa Sumoliidu juhi külaskäik oli eelkõige seotud 11. ja 12. oktoobril Rakveres toimuva sumo MM-iga. See oli tema esimene välisvisiit Euroopa Sumoliidu presidendi rollis.

Sergei Korobko andis ülevaate oma nägemusest Euroopa Sumoliidu edasisest tegvusest ja spordiala arengust, Rakvere esindajad omakorda tutvustasid sumo MM-i ettevalmistamist ning linna arenguplaane laiemalt, nii spordi alal kui ka muudes valdkondades. Rannar Vassiljevi sõnul jättis Korobkole sügava mulje see, kui tõsiselt panustab linn sporti ja selle arenguks vajalikku keskkonda.

Lisaks Rakverele külastas Euroopa Sumoliidu president ka Vinnit. Ukrainast pärit Sergei Korobko sõnul on nii Rakvere kui ka Vinni mänginud olulist rolli selles, et sumomaadlus on jõudnud ka tema kodumaale.


Jaanus Nurmoja
07 August 2008
  Kommentaarid