Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ilmateade lubab Valget Daami
14.-17.08 vabaõhuetendus LEGEND VALGEST DAAMIST

15.-17.08 VALGE DAAMI AEG – kontserdid, etendused, käsitöötänav, põnevat lastele ja noortele

14.-17. augustini on Eesti kuulsamail kummitusel taas põhjust panna inimeste südameid kiiremini põksuma – täiskuuöö Haapsalu kohal, vana linnus ja selge ilm annavad lootust näha ristimiskabeli aknal salapärast Valget Daami. Kellele päris Valge Daam end veel näidanud pole, saavad väärika kompensatsiooni 14.-17. augustil vabaõhuetenduse ”Valge Daami legend ehk saamise lugu” näol või Valge Daami Ajal 15.-17. augustil Haapsallu koondunud kontsertide-etenduste-pidude ning mitmesuguste kogupere- või noortesündmuste näol. Haapsalus on VALGE DAAMI AEG...

Valge Daami Aja sündmused juhatab 14. augusti õhtul sisse etendus Valge Daami Legendist. Valge Daami Aeg kulgeb kapten Timmu tüürimisel ja avatakse reedel, 15. augustil Emajõe Dixiland Bändiga, näha saab tantsustuudiot Dolce Vita, flamenko- ja kõhutantsu, folklooriansamblit Bõlina, keskaja muusika- ja tantsuansamblit Catiga ja laste esinemisi. Kuuleme Jüri Aarmat ja Lauri Nebelit, Jaak Johansoni, spetsiaalselt Valge Daami ajaks loodud Madis Kari projekti, Haapsaluga seotud õdesid Aknaid, Bonzot ja Jäääärt ning öiseid müstilisi kirikukontserte. Palju huvi ja elevust on tekitanud öine ringkäik linnuses linnaarhitekti juhtimisel.

13 August 2008
  Kommentaarid