Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Lääne Politseiprefektuuri külastavad koostööpartnerid Soome Vabariigist
Alates tänasest, 25. augustist võõrustame külalisi Lääne-Soome läänist ja Ålandilt (Ahvenamaalt).

Esmaspäevast neljapäevani, 25. - 28.08.2008 viibib Lääne Politseiprefektuuril külas kõrgetasemeline delegatsioon põhjanaabrite juurest, külaskäik toimub Lääne Politseiprefektuuri ja Lääne-Soome lääni politsei 2008. aasta koostööprotokolli raames.

Delegatsiooni kuuluvad Ålandi politseiüksuse juht Camilla Hägglund, üleminspektor Nina Rasmus ja Lääne-Soome politsei peainspektor Kalle Puhalainen.

Esimene visiidipäev tõi kaasa erinevaid kohtumisi pealinnas: külastati Soome Suursaatkonda, Politseiametit ning Keskkriminaalpolitseid.

Õhtul sõidavad külalised Saaremaale. Teisipäeval tutvutakse Kuressaare politseijaoskonna tööga ning kohtutakse Saaremaa maavanema Toomas Kasemaaga, et saada ülevaade üldistest turvalisuse ning maakonna arengu küsimustest ja koostööst politseiga

Teisipäeva õhtul jõutakse tagasi mandrile ning siirdutakse Pärnusse. Kolmapäeval toimub põhjalikum tutvumine Lääne Politseiprefektuuri töö ja tegevustega ning päeva lõpetab õhtusöök meie juhtkonnaga.

Neljapäeva hommikupoolikult toimub visiidist kokkuvõtete tegemine, seniste ühistegevuste arutelu ning diskussioon üleskerkinud küsimustes. Külalisdelegatsioon lahkub Eestist pärastlõunal.


Kaja Kukk
25 August 2008
  Kommentaarid