Ilmub alates 1994.aastast. Vaala keskus, Lõõtspilli 2, Rakvere 44313 E-post: reklaam @ nadalaleht.eu toimetus @ nadalaleht.eu Nädalaleht levib kolmes maakonnas (Lääne- ja Ida-Virumaa, Jõgevamaa) ja Tartu linnas.

Ida-Viru Maavanem tervitab maakonna parimaid sportlasi
Täna, 24.oktoobril 2008.a kell 15.00, tervitab Ida-Viru Maavanem Riho Breivel maakonna parimaid sportlasi. Ida-Viru Maavalitsuse saali on selleks puhuks kutsutud kõik sel aastal maakonnale tiitlivõistlustel medali saanud sportlased – noortest kuni 80-aastaste veteranideni välja.

Kutsutute seas on ka kuus olümpiamängudel osalenud Ida-Virumaalt pärit sportlast ning kergejõustiku Rukkilillemängudelt Ida-Virumaale esmakordselt üldvõidu toonud koondise liikmed. Mõistagi on vastuvõtule oodatud ka kõikide edukate sportlaste treenerid.

„Eeskuju tervisliku tegevuse suhtes on suurim väärtus, mis hoiab meie rahva tugeva ja tervena. Tublimate eeskujud on meie noortele konkreetse tähendusega ja väga vajalikud,” ütles Ida-Viru maavanem Riho Breivel.

Tublimaid sportlaste tervitamise on Ida-Virumaal pikaajaline traditsioon. Käesoleval aastal on autasustamisele kutsutud 49 inimest, neist 16 tiitlivõistlustelt medali saanud sportlast.

„Kui jätta välja spordiaasta lõpetamise peod, siis nii rahvarohket ja suurt autasustamist ei ole maakonnas enne toimunud. Varem toimusid need tavaliselt alade kaupa – ühel korral sõudjad, teisel suusatajad jne. Käesoleval aastal aga otsustasime autasustada kõiki silmapaistvalt esinenud sportlasi korraga,” rääkis Ida-Virumaa Spordiliidu peasekretär Rene Kundla.

Kundla sõnul on see koht, kus saavad erinevate alade sportlased ja nende treenerid muljeid vahetada ning soovi korral ka autogramme küsida. Ürituse korraldab Ida-Viru Maavalitsus koostöös Ida-Virumaa Omavalitsuste liidu ja Ida-Virumaa spordiliiduga.


Anti Ronk
Ida-Viru Maavalitsus

24 Oktoober 2008
  Kommentaarid